...kdo jsme

 Projekt Vybijse (aktivní vybití stresu) vznikl pod záštitou agentury TOUR DE FIT s.r.o., která se dlouhodobě zabývá pořádáním sportovních víkendů a aktivně strávené dovolené. Vybijse si klade za cíl reagovat na současné vzrůstající procento populace, které se díky náročnému životnímu stylu ocitá pod velkým tlakem svého okolí. Lidé jsou dennodenně vystavováni silnému stresu, přičemž valná část tohoto stresu není funkční, tedy neslouží ke zvyšování výkonu. Projekt aktivního vybití stresu poskytuje lidem možnost takový stres ventilovat a zabránit tak jeho hromadění.

Celý projekt je zaštítěn konzultací s odborníky z řad lékařů, psychologů a pedagogů, kteří tuto formu odbourávání stresu označili jako funkční.   

...co nabízíme

Nabízíme nový způsob uvolnění stresu. Jedná se o aktivní vybití stresu různými formami:   


Fyzické: Odbourávání stresu za pomoci fyzicky náročných a zároveň zábavných a nestandardních aktivit.

(Na doraz,Rozmlať to,Munice)


Psychické: Odbourávání stresu za pomoci psychologických cvičení, humorných aktivit či konzultace s odborníkem. 

(Zpovědnice,Černá místnost,Stěna nářků,Sumo)  


Portfolio našich služeb je možné upravit či rozšířit na základě vašich přání. Dle vašich aktuálních potřeb a případné konzultace s odborníkem jsme také schopni vám připravit balíček služeb na míru. Připravujeme službu diagnostiky firemního klimatu. Aktuální nabídka je koncipována především pro firmy a skupiny.

...kde nás najdete

Naši základnu naleznete v prostorech pražského protiatomového bunkru Víceúčelák.

...chci akci/službu objednat

Poptávku na akci zašlete na info@vybijse.cz

Informace na telefonním čísle 604 277 868.

...ceny služeb

Orientační ceny jednotlivých služeb naleznete v příslušných částech webu věnovaných daným aktivitám (vyberte z nabídky vlevo). Nabídky zpracováváme individuálně dle vašich požadavků.Dále nabízíme:

Antistresový minivečírek: bunkr zcela uzavřen pro skupinu lidí s připravenými ochutnávkami všech aktivit: cena vstupu osoba / 6999,- / neomezený čas. K dispozici je bar, občerstvení, Wifi. V ceně veškerých aktivit je materiál a ochranné pomůcky.

VIP balíček: bunkr otevřeme pro jednotlivce a všechny aktivity připravíme k vyzkoušení za 19000,-

Nejsme plátci DPH.


Těšíme se na vaši návštěvu 

Tým VYBIJSE


Nabídka aktivit: