Na doraz!

BOOT CAMP

Nejefektivnější kondiční program vedený profesionálními trenéry. Je to výzva! Síla je v týmu, který vás nenechá vydechnout. Výkony ostatních vás budou motivovat a hnát kupředu. Zkušení trenéři vám poradí, jak cviky správně provádět a dávkovat. Dohlídnou na váš zdravotní stav a poradí vám se zařazením vhodných doplňkových aktivit. Nebude to procházka růžovým sadem, ale ručíme vám za to, že tým ani trenéři vás v tom nenechají samotné.

BOX

Pro zahřátí si budete moci vyzkoušet boxovací pytel. Samozřejmostí jsou boxovací rukavice a chrániče. Poté proti Vám nastoupí sparring partner a po určitou dobu se pouze kryje, neútočí. Pravidla ?! Předem dohodnutá, nýbrž během aktivity již neměnná. Nebazírujeme na technice provedení, netrváme na přesném vedení úderů. Je pro nás důležité především to, jaký pocit zažíváte vy. 

Aktivita je vedená vyškoleným trenérem, který vám v případě zájmu poskytne cenné rady.


BOJ PROTI IMAGINÁRNÍMU NEPŘÍTELI

Nemusíte mít bujnou fantazii na to, představit si svého úhlavního nepřítele stojícího proti vám. Postavte se problému čelem a vyřešte ho pomocí imaginace rovnou.

Mimo rukou a nohou jsou při této aktivitě k dispozici i další zbraně (teleskopický obušek, baseballová pálka, ratanové tyče).   

 

 

JUMPING + FUNKČNÍ TRÉNINK

Něžnější forma fyzického odreagování, nýbrž také velmi účinná. Propojením trampolín s pomůckami na funkční trénink (různé druhy míčů, balančních pomůcek, jednoručné činky, Flowin Friction Training, BOSU, TRX Suspension Training, Gravity) docílíte procvičení celého těla, ovšem mozek si odpočine. 

Veškeré fyzické aktivity se konají pod vedením vyškoleného trenéra, se kterým můžete konzultovat zdravotní hlediska.             


Nabídka aktivit: